6 Kasım 2013 Çarşamba

Cehennemim

   Hayatımda gördüğüm en seksi bedenlerden birine sahipti. Ay ışığı arkasından vuruyordu, dimdik duruşuyla rüzgarda savrulan uzun siyah saçlarıyla bana bakıyordu. Kalçasının derin güzel bir kıvrımı vardı. Bir de kusursuz göğüsleri... Üstelik sütyen giymiyordu. Bir gölgenin tam üstünde duruyordu. O geldiğinde dünya tamamen durmuştu.
   Kuyruğunu savurduğunda kendimden geçtim tam anlamıyla. Boynuzları siluetinde öyle güzel görünüyordu ki... Şeytana bir kez daha aşık olmuştum.
   Sesimi duymuş olmalıydı. Onunla sevişmek istediğimi biliyordu, bu yüzden buradaydı.
   Korkmuyordum sadece kısa süreli şaşkınlığımı gizlemeye çalışıyordum. Yatağımdan kalktım, bir sigara yaktım. Sessizlik hakimdi. İkimiz de konuşmadan anlaşıyorduk. Sessizliği bozmayacak kadar düşük, çatlak bir ses tonuyla ona "kendi cehennemini yakabilirsin ama şu an benim cehennemimdesin" dedim. Adım adım içeri doğru yürürken rüzgar bir an öyle bir estiki saçları yüzüme bir tokat gibi çarptı. Beni yatağa doğru itti. işte şeytanı o zaman elde etmiştim. Pürüzsüz tenine dokunuyor, yumuşak dudaklarını öpüyor, göğüslerini okşuyordum. Bir süre sonra ikimiz de deliye döndük. Tenini hissettikçe daha fazla sarhoş oluyordum. Acıdan zevk alıyorduk. Kimsenin duyamadığı bağırışlarımızdan etkileniyorduk.
   Gün doğmadan biraz önceye kadar çıldırmışçasına seviştik. Yerlerde mumlar yanıyordu. Yarısı bir süre sonra bitip sönmüştü. Loş odanın içinde sigaralarımızı içtik.
   Uyumuşum...
   Uyandığımda el yazısıyla bir not vardı baş ucumda. Kırmızı, yarısı yanmış bir kağıda; siyah dolma kalem ile yazılmış... "Bir daha yak cehenneminde beni."

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder